


Мала тканева валіза на чотирьох колесах 48L Horoso чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканева валіза маленького розміру 48L Horoso чорна S110375S black
Надійна валіза, яка виконана з міцного матеріалу, який прослужить Вам вірою та правдою не один рік, з ним можна і в дощ, і в багнюку йти вулицею та з Вашими речами нічого не буде.
Опис товару:
Тип: чорний великий тканинний.
Основне відділення з ременями для фіксації речей.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 48 літрів.
Чотири здвоєні незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
Кодовий замок.
Висувна алюмінієва телескопічна ручка із фіксатором.
Тканинна ручка на верхній та бічній поверхні.
Адресна бирка – ідентифікатор на тильній стороні валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 58х35х23 (28) см.
Висота валізи без урахування коліс: 50 см.
Об'єм: 48 л.
Вага: 3 кг.
Колір чорний.
Виробник Horoso.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoso |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3 кг |
| Висота | 58 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 48 л |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 1 995 ₴

