


Тканинна валіза середнього розміру 75L Horoso чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тканева валіза середнього розміру 75L Horoso чорна S110374S black
Опис товару:
Основне відділення з ременями для фіксації речей.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні валізи.
Клапан розширення дозволяє збільшити об'єм до 75 літрів.
Чотири здвоєні незалежні колеса, що обертаються на 360°, виготовлені з високотемпературного термопластичного поліуретану (TPU).
Кодовий замок.
Висувна алюмінієва телескопічна ручка із фіксатором.
Тканинна ручка на верхній та бічній поверхні.
Адресна бирка – ідентифікатор на тильній стороні валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розмір: 69х41х27 (31) см.
Висота без урахування коліс: 60 см.
Об'єм: 75 л.
Вага: 3570 р.
Колір чорний.
Виробник Horoso.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoso |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 3.57 кг |
| Висота | 69 см |
| Глибина | 31 см |
| Об`єм | 75 л |
| Ширина | 41 см |
- Ціна: 3 095 ₴

