




Чоловіча сумка наплічна Ronaldinho 10 Shoulder bag чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Прогумована чоловіча через плече Ronaldinho 10 Shoulder bag чорна
Опис товару:
Чоловіча сумка виготовлена із міцного прогумованого поліестеру.
Регульований ремінь для носіння через плече.
Одне відділення на блискавці.
Усередині розташована кишеня на блискавці.
Підкладка виготовлена з нейлону з логотипом виробника.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Розмір ШхВхГ(см): 17x19x5.
Виробник Ronaldinho 10, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 190 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Відділення | 1 основний |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 50 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Пол1 | Чоловічий |
- Ціна: 675 ₴

