

Організатор для документів, платіжних карток, візиток Carpisa хакі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організатор для документів, платіжних карток, візиток Carpisa хакі
Опис моделі:
Виконана із міцного поліестеру.
Закривається на двосторонню блискавку.
1 сітчаста кишеня, 1 кишеня побільше і 17 кишень поменше.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри, см (ШхВхГ): 23х14х3. У розкладеному вигляді: 29х23 см.
Колір хакі.
Виробник Carpisa. Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Carpisa |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 230 мм |
| Застібка | Блискавка |
| Кількість карт, що вміщаються | 17 шт. |
| Кількість прозорих відділень | Немає |
| Матеріал | Текстиль |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Органайзер |
| Товщина | 30 мм |
| Колір | Хакі |
| Ширина | 140 мм |
- Ціна: 475 ₴

