




Невелика складна спортивна сумка 21L Active Sport синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Невелика спортивна сумка 21L Active Sport, що складається, синя
Сумка для відвідування спортзалу, басейну, тренувань.
Виготовлена із міцного поліестеру.
Дві ручки середньої довжини.
Незнімний регульований ремінь на плечі.
Одне основне відділення на блискавці.
У сумки відсутні зовнішні та внутрішні кишені.
За допомогою кругової блискавки з боків сумку можна скласти у компактну сумочку-чохол.
Розмір у складеному вигляді: 25х25х3 см.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір синій.
Розмір (ШхВхГ): 44х25х25.
Об'єм: 58л.
Вага: 165 р.
Виробник Active Sport.
Країна реєстрації бренду: Нідерланди.
Країна виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sports Active |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 21 л |
| Ширина | 44 см |
| Вага | 0.165 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип сумки | спортивна сумка |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 399 ₴






