
Уцінка! Спортивна сумка 24L Corvet SB1028-93 помаранчева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Уцінка. Спортивна сумка для спортзалу 24L Corvet SB1028-93 оранжева з блакитним
Причина зниження ціни: невеликі затяжки на тканині. Ціна вказана з урахуванням знижки!
Опис товару:
просторий основний відсік закривається на блискавку;
передня кишеня на блискавці;
регульований незнімний ремінець через плече (ремінь виконаний в помаранчевому кольорі тон сумки);
тканинні ручки для перенесення сумки (ручки виконані в оранжевому кольорі тон тонки);
на дні сумки присутні пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: помаранчевий з блакитним.
Розміри: 50 см x 27 см x 18 см.
Об'єм: 24 літри.
Країна бренду: Corvet, Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corvet |
| Країна виробник | Польща |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Нестандартна |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 18 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Corvet |
| Замок (1) | Молния |
- Ціна: 295 ₴

