




Сумка - жилет для бігу, фітнесу Verk Group чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка - жилет для бігу, фітнесу Verk Group чорна S14441S black
Опис товару:
Одне відкидне відділення для смартфона, яке закривається клапаном на липучці. Відділення відкидається благотарем ремінця на механічній кнопці. Внутрішня частина відділення має прозоре покриття із можливістю використання сенсорного екрану.
Дві маленькі кишеньки у верхній частині сумки.
Регульовані еластичні ремінь для комфортного носіння та фіксації сумки на грудях.
Світловідбивні елементи підвищують безпеку в темряві.
Характеристики:
Матеріал: неопрен.
Колір чорний.
Розміри: 20-33 см х 30 см.
Підходить для телефонів з максимальним розміром: 9,5 см х 17 см.
Вага: 125 р.
Виробник: Verk Group, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 125 г |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 30 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для бігу |
| Підкладка | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 2 см |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | TRAUM, Portfolio |
| Тип | Сумка на пояс |
| Тип застежки | Молния |
- Ціна: 595 ₴





