




Сумка на колесах 44L Topmove сірий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на колесах 44L Topmove сірий 100369327001
Опис сумки:
Ідеально підходить для нетривалих поїздок, відряджень.
Основне відділення на блискавці з ременем на липучці для фіксації вмісту кейсу.
Додаткова передня кишеня на блискавці, всередині якої розташовані дві відкриті кишені, петлі для ручок.
Дві бічні кишені, які закриваються клапанами на липучках
Телескопічна ручка, що висувається у 3-х положеннях – з кнопкою фіксації ручки.
2 плавні здвоєні колеса
Сумка не стикається з поверхнею землі завдяки спеціально платформі, на якій вона стоїть.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір сірий.
Розміри см (ШхВхГ): 44х42х30 (розмір сумки 44х34х30 см).
Об'єм: 44 л.
Вага: 1.71 кг
Виробник: Topmove, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 2 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 1.71 кг |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 44 л |
| Ширина | 44 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Кількість коліс | 2-колісні |
- Ціна: 1 995 ₴


