


Термосумка, сумка холодильник 15L Crivit Kühltasche klein CKT 11 B1 синя
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Термосумка, сумка холодильник 15L Crivit Kühltasche klein CKT 11 B1 синя IAN351817 blue
Термосумка чудово підійде для пікніків або подорожей, завдяки спеціальній підкладці, яка зберігає температуру всередині сумки, їжа та напої, вміщені в ній будуть потрібної температури протягом тривалого часу.
Опис товару:
Практична термо сумка через плече для подорожей із регульованим плечовим ременем із м'якою підкладкою.
Просторе основне відділення та зовнішня кишеня на блискавці.
Усередині сумки термопокриття у вигляді клітчастої алюмінієвої фольги.
Характеристики:
Зовнішній матеріал: 100% поліестер.
Матеріал: алюмінієва фольга.
Розмір: 40 х 34 х 13,5 см.
Об'єм: 15 л.
Вага: 450 г.
Колір синій.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 450 г |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 15 л |
| Особливості термосумки | Вологозахист, Герметична підкладка |
| Стан | Новий |
| Тип | Термосумка |
| Колір | Синій |
| Розміри | |
| Висота | 34 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Ширина | 40 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Доросла |
- Ціна: 595 ₴

