




Складна спортивна сумка 62L Puma Packable Bag Jamaica
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Складна спортивна сумка 62L Puma Packable Bag Jamaica 074625-01
Опис товару:
Виріб виготовлений із міцних синтетичних тканин відмінної якості, що гарантує довговічність.
Основне відділення застібається на двосторонню блискавку.
Сумку можна носити за допомогою довгого ременя, що регулюється, або двох ручок меншого розміру, що підвищує зручність використання.
Сумка компактно складається, перетворюючись на невелику сумку 32х32х10 см.
Сумка не має внутрішніх, зовнішніх кишень, а також підкладки.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір чорний.
Розміри: 62 х 32 х 32 см.
Вага: 375 р.
Місткість: 62 л.
Виробник: Puma, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.375 г |
| Висота | 32 см |
| Глибина | 32 см |
| Об`єм | 62 л |
| Ширина | 62 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Так |
| Ручки | Дві |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
- Ціна: 1 295 ₴



