




Дипломат із еко шкіри Portfolio коричневий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дипломат із еко шкіри Portfolio коричневий S1645450
Опис товару:
Кейс має одне велике відділення, яке накривається кришкою на двох кодових замках.
Усередині розташований великий відкидний відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, три петлі для ручок.
Кейс оснащений надійною пластиковою ручкою у верхній частині кейсу.
На дні кейсу розташовані пластикові ніжки.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір коричневий.
Колір фурнітури: сріблястий.
Розміри (ШхВхГ): 440х330х100 мм.
Вага: 1910 р.
Країна виготовлення Портфоліо, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вага | 1910 г |
| Вид шкіри за способом обробки | Гладка |
| Висота | 330 мм |
| Глибина | 100 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Кейс/Дипломат |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Коричневий |
| Ширина | 440 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 2 850 ₴






