




Велика дорожня сумка 132L TrolleyGo чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика дорожня сумка 132L TrolleyGo чорна S1645446
Опис товару:
Міцна дорожня сумка з посиленим дном та міцною тканиною.
Інтегрована колісна система – 3 колеса з плавним ходом.
Велике основне відділення на блискавці.
Дві ручки середньої довжини.
Висувна телескопічна ручка.
Можливість збільшення обсягу сумки завдяки горизонтальній блискавці за контуром сумки.
Сумка не оснащена підкладкою та не має внутрішніх та зовнішніх кишень.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір чорний.
Розмір (ШхВхГ): 41 (45 см з розширенням) x 78 (81 см з колесами) x 38 см.
Об'єм: 120 л (об'єм зі збільшенням 132 л).
Вага: 2,15 кг.
Виробник TrolleyGo, Туреччина.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 3 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Гігант |
| Регулювання розміру | Так |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Сумка дорожня |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 2.15 кг |
| Висота | 81 см |
| Глибина | 38 см |
| Об`єм | 132 л |
| Ширина | 45 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 795 ₴






