




Спортивна сумка циліндричної форми 24 л Proflider, Україна піксель
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка циліндричної форми 24 л Proflider, Україна піксель S1645440
Опис:
Сумка виготовлена з міцної тканини.
Міцні ручки середньої довжини, які проходять під днищем сумки.
Додатковий ремінь, що знімається регульований.
Сумка на одне основне відділення на блискавці. Усередині та зовні немає додаткових кишень.
Сумка не обладнана підкладкою.
Технічні характеристики:
Об'єм, л: 24.
Розміри, див: 50х25х25.
Вага: 290 р.
Матеріал: нейлон.
Забарвлення: піксель.
Виробник: Proflider, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Україна |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Колір | Хакі |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 24 л |
| Ширина | 50 см |
| Вага | 0.27 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка дорожня |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 495 ₴




