




Портфель із штучної шкіри Portfolio чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Портфель із штучної шкіри Portfolio чорний S1645425
Опис товару:
Портфель виготовлений із якісної штучної шкіри.
Закривається клапаном на механічній клямці.
Під клапаном два відкриті відділення.
У першому відділенні відкрита кишенька для візитівки та петля для ручок.
На фасаді під клапаном розташована відкрита кишеня.
На задній стороні портфеля розташована відкрита кишеня.
Одна міцна, ергономічна ручка.
Характеристики:
Матеріал: штучна шкіра.
Колір портфеля: чорний.
Зовнішні розміри портфеля (ШхВхГ): 40 х 28 х 6-12 см (глибина в порожньому і наповненому вигляді по денце)
Поміщаються документи формату А4.
Країна виготовлення Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 60 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Штучна шкіра |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Чоловіча |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Портфель |
| Тип застежки | Кліпси |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
| Пол1 | Чоловічий |
| Тип сумки | Портфель |
- Ціна: 895 ₴






