




Сумка для ноутбука 14,1 дюймів
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 14,1 дюймів MO8578-03
Опис товару:
Виготовлена із міцного поліестеру.
Одне основне відділення на блискавці.
Всередині розташований відділ ноутбука 14,1 дюймів.
Вона має передню кишеню, яка ідеально підходить для додаткових аксесуарів.
Міцні ручки дозволяють зручно носити сумку навіть при великому навантаженні.
Сумка оснащена знімним ременем.
Характеристики:
Матеріал: Поліестер 450D.
Розміри: 40x8x29(см).
Вага: 0,35 (кг).
Підходить для ноутбуків 14,1 дюймів.
Виробник: MOB, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Помаранчевий |
| Розміри | |
| Вага | 350 г |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 495 ₴




