




Уцінка! Сумка спортивна 58L Puma Challenger M Duffle Bag
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
УЦІНКА! Сумка спортивна 58L Puma Challenger M Duffle Bag чорна з рожевим 079531-07
Причина ціни: поріз 4 см на нижній частині сумки. Ціна товару вказана з урахуванням знижки.
Опис товару:
Вміст перероблених матеріалів: Виготовлена з переробленого матеріалу не менше ніж на 20% і втілює крок вперед, на краще майбутньому.
Dope Dye: Нитки та волокна фарбуються до виготовлення тканини. Технологія Dope Dye, що дозволяє усунути процес фарбування пряжі, — крок до кращого майбутнього.
Велике основне відділення на двосторонній блискавці.
Бокове відділення на блискавці із вставкою для взуття.
Відділення на блискавці з іншого боку із сітчастою кишенею-накладкою.
Знімні ручки для перенесення з м'якими накладками зверху.
Регульований та знімний плечовий ремінь із фірмовою накладкою на плече.
D-подібна пряжка на сумці для кріплення.
М'яка прогумована нижня частина.
Фірмові металеві застібки-блискавки PUMA.
Буквене позначення PUMA.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 60 x 30 x 29 див.
Місткість: 58 л.
Виробник: Puma, В'єтнам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Замок | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Так |
| Розмір | Середній |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Ні |
| Тип | Сумка |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 29 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 58 л |
| Ширина | 60 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Немає |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Ручки | Дві |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 700 ₴




