




Велика жіноча сумка на пояс, бананка Without бузкова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велика жіноча поясна сумка, бананка Without бузкова
Опис товару:
Компактний і сучасний дизайн сумки.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексах.
Одне містке відділення на блискавці.
Кармана на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Потайна кишеня на тильній стороні сумки.
Тильна сторона сумки має сітчасте покриття для комфортного носіння.
Характеристики:
Виробник: Without.
Розміри 27х16х7 див. Ширина блискавки основного відділення: 21 см.
Матеріал: полиэстер.
Колір: бузковий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Without |
| Країна виробник | Україна |
| Висота | 16 см |
| Довжина | 27 см |
| Кількість відділень | 3 |
| Матеріал | Текстиль |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Товщина | 7 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип сумки | На поясі |
- Ціна: 395 ₴


