




Спортивна дитяча сумка для дівчинки 17L Princess, Принцеси
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна дитяча сумка для дівчинки 17L Princess, Принцеси AHD15.009
Опис товару:
Ідеально підходить для басейну та інших занять спортом, а також підійде для нетривалих поїздок на вихідні.
Сумка має одне відділення та регульований плечовий ремінь.
Обладнана двома зручними ручками для перенесення.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 37х23х20 см.
Об'єм: 17 літрів.
Країна походження торгової марки: Польща.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | PASO |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Розмір | Малий |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Висота | 23 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 17 л |
| Ширина | 37 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Paso |
| Замок (1) | Молния |
| Призначення (1) | Для жінок |
| Персонажі | Princess |
| Підлога | Для дівчаток |
| Тип | Сумка |
- Ціна: 590 ₴





