




Велосипедна сумка на багажник рюкзак 2 в 1 Crivit Чорний із сірим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Велосипедна сумка, кофр, сумка поштальйон 2 в 1, 15 L Сrivit IAN339874
Опис товару:
Світловідбивні елементи 3M ScotchliteTM. Водовідштовхувальний поліестер з прогумованим покриттям на днищі та бічних поверхнях.
М'яке відділення для ноутбука (25х27,5х5) для безпечного транспортування.
Відкрита кишеня та невелика кишеня на блискавці всередині рюкзака.
Передня кишеня з водовідштовхувальною блискавкою. Максимально допустиме навантаження 8 кг.
Петлі для кріплення сумки на багажник велосипеда. Відкидний відсік, у якому розташовані регульовані лямки рюкзака.
Рюкзак закривається методом скручування верхньої частини рюкзака та затягується ремінцями з фастексами.
Характеристики:
Виробник: Crivit, Німеччина.
Розміри: 60х35х11 см.
Об'єм: 20 літрів.
Вага: 760 г.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний із сірим.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crivit Sports |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вікова група | Для дорослих |
| Висота | 30 см |
| Довжина | 60 см |
| Кількість кишень | 1 шт. |
| Конструкція сумки | Однооб'ємна |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип велосипедної сумки | Багажний рюкзак |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 11 см |
- Ціна: 795 ₴


