


Нагрудна сумка, слінг Reebok Cycle Bag рожева
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Нагрудна сумка, слінг Reebok Cycle Bag рожева SHF8413 pink
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині розташована відкрита кишеня.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь із регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, Індонезія.
Розміри: 32х17х10 см.
Матеріал: 100% перероблений поліестер
Колір: рожевий.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Висота | 320 мм |
| Довжина | 170 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 10 мм |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Кількість відділень | 1 |
- Ціна: 595 ₴

