




Сумка на плече Reebok Classic чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка на плече Reebok Classic чорна SHC4365 black
Опис товару:
Застібається на блискавку.
Одне основне відділення на блискавці.
Не розрахована на формат А4.
Довгий наплічний ремінь з регулюванням.
Характеристики:
Виробник: Reebok, В'єтнам.
Розміри: 16х13х4 см.
Основний матеріал: 100% бавовна, твіл.
Колір чорний.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Висота | 130 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Ні |
| Розмір | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Наплічна/Седельна |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 40 мм |
- Ціна: 495 ₴




