




Спортивна сумка 35L Reebok TE M Grip чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка 35L Reebok TE M Grip чорна SGP0180 black
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного полиэстера.
На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
Одне основне відділення на блискавці. Усередині сумки розташована відкрита кишеня для дрібниць.
На одній бічній поверхні сумки розташована кишеня на блискавці, на другій відкритій сітчастій кишені.
Дві міцні ручки середньої довжини.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки має прогумоване покриття.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір см (ШхВхГ): 47х25х25.
Об'єм л: 35.
Виробник: Reebok.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 25 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 695 ₴






