




Спортивний рюкзак 24L Reebok Act Core чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак 24L Reebok Act Core чорний SGQ0973 black
Опис товару:
Виготовлений із поліестеру, дуже легкого, міцного та повністю водонепроникного.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Кармана на блискавці на лицьовій стороні.
Цей рюкзак має дві м'які та зручні лямки, які можна регулювати.
Спинка рюкзакам має ущільнення для комфортного носіння.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: 100% перероблений поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 43 см х 32 см х 11 см.
Об'єм: 24 л.
Виробник: Reebok, Індонезія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 43 см |
| Глибина | 11 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 24 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 32 см |
- Ціна: 1 095 ₴






