


Пластикова велика валіза з полікарбонату 85L Horoso сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова велика валіза з полікарбонату 85L Horoso сіра S120228S grey
Опис товару:
Валіза має два відділення.
Модель оснащена спареними колесами, що обертаються на 360 °.
Висувна телескопічна алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній та бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на блискавці, яка поділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастекс призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: полікарбонат.
Колір сірий.
Розмір: 75х47х28 см. Висота валізи без коліс: 70 см.
Об'єм: 85,7 л.
Вага: 4.16 кг
Країна реєстрації бренду: Horoso, Україна.
Країна виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Сірий |
| Розміри | |
| Вага | 4.16 кг |
| Висота | 75 см |
| Глибина | 28 см |
| Об`єм | 85 л |
| Ширина | 47 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | блискавка та кодовий замок TSA |
- Ціна: 3 480 ₴

