




Спортивний рюкзак 20L Reebok Backpack Classics Foundation
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивний рюкзак 20L Reebok Backpack Classics Foundation SGP0148 black
Опис товару:
Рюкзак виготовлений із міцного матеріалу — поліестеру.
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці. Усередині розміщений відділ для ноутбука до 14,1 дюйма або документів формату А4.
Кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Спинка та регульовані лямки додатково ущільнені.
Дно рюкзака, верхня і бічні поверхні рюкзака мають прогумоване покриття, що дає особливу перевагу в дощовиту погоду.
Одна ручка у верхній частині рюкзака.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розміри: 42 см х 29 см х 14 см.
Об'єм: 20 л.
Виробник: Reebok, В'єтнам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 42 см |
| Глибина | 14 см |
| Кишені | Фронтальний |
| Максимальне навантаження | 3 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 20 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Спортивний |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 29 см |
- Ціна: 1 095 ₴






