



Складаний рюкзак міський із нейлону 20L Topmove чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Легкий дитячий рюкзак, що складається 5L Pepperts рожевий
Опис товару:
Рюкзак складається в маленьку сумочку, яка утворюється вивертанням передньої кишені навиворіт.
Основне відділення закривається на блискавці.
Додаткова кишеня на блискавці на передній стороні рюкзака.
Регульовані лямки рюкзака та ручка.
Характеристика:
Матеріал: зовнішня тканина: поліестер.
Розміри: 31 х 21 х 11 см (В х Ш х Г). Товщина рюкзака з передньою кишенею 13 см.
Розмір у складеному вигляді: 17х10х3 см.
Об'єм: 5 л.
Вага: близько 80 г.
Колір рожевий.
Виробник: Pepperts!
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Pepperts! |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 80 г |
| Висота | 31 см |
| Глибина | 11 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 5 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Рожевий |
| Ширина | 21 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вікова група | Дитяча |
| Підлога | Жіночий |
| Тип | Городской |
| Тип парасольки | Складной |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 195 ₴

