




Молодіжний рюкзак 21L Head Astra бордовий
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Молодіжний рюкзак 21L Head Astra бордовий HD-27
Опис:
Виготовлений з використанням міцних та якісних матеріалів та фурнітури.
Два основні відділення різного призначення.
В одному відділенні розташований відділ для ноутбука 15,6 дюймів.
У передньому відділенні розташована одна відкрита кишеня, одна кишеня на блискавці, дві петлі для ручок.
Невелика кишеня на блискавці на лицьовій стороні у верхній частині рюкзака.
На бокових поверхнях рюкзака сітчасті кишені.
Широкі ергономічні регульовані лямки рюкзака з м'яким сітчастим покриттям.
Анатомічна спинка із м'якими сітчастими вставками.
Дно рюкзака має покриття зі штучної замші, що надає особливого шику цьому виробу.
Універсальне використання - як міське та/або спортивне.
Характеристики:
Виробник: Head.
Матеріал: поліестер.
Колір: червоний.
Розміри: 45x30x16 см.
Об'єм: 21 л.
Вага: 595 р.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Head |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 595 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 45 см |
| Глибина | 16 см |
| Кишені | Фронтальний, Бічні |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 21 л |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Бордовий |
| Ширина | 30 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Дропшипінг | Да |
- Ціна: 1 095 ₴

