




Сумка спортивна 37L Nike Academy Team Soccer Duffel Bag
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна 37L Nike Academy Team Soccer Duffel Bag S8097-010
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного полиэстера.
На лицьовій стороні логотип виробника Nike.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині розташована кишеня на блискавці для дрібниць.
На лицьовій стороні одна містка кишеня на блискавці.
Вентильоване відділення для взуття або вологих речей на бічній поверхні сумки.
Кишеня на блискавці, а також відкрита сітчаста кишеня на другому боці сумки.
Дві міцні ручки.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Дно сумки та бічні поверхні має прогумоване покриття.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Розмір см (ШхВхГ): 52х27х26 см.
Об'єм л: 37 л.
Вага: 520 г.
Виробник: Nike, В'єтнам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Nike |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 520 г |
| Висота | 27 см |
| Глибина | 26 см |
| Об`єм | 37 л |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Nike |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
- Ціна: 1 795 ₴



