




Сумка спортивна 38L Puma Indirise чорна з оранжевим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка спортивна 38L Puma Indirise чорна з оранжевим 078599-06
Опис товару:
Изделие виготовлено з міцних синтетичних тканин чудової якості, що гарантує довговічність.
Основне відділення застібається на двосторонню блискавку.
Бічна кишеня на блискавці.
Сумку можна носити за допомогою довгого регульованого ременя або двох ручок меншого розміру, що підвищує зручність використання.
М'яка основа.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Колір: чорний із оранжевим.
Розміри: 54 х 28 х 25 см.
Вага: 400 г.
Місткість: 38 л.
Виробник: Puma, В'єтнам.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Puma |
| Країна виробник | В'єтнам |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Унісекс |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 0.4 г |
| Висота | 28 см |
| Глибина | 25 см |
| Об`єм | 38 л |
| Ширина | 54 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Да |
| Регулювання розміру | Немає |
| Ручки | Дві |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип застежки | Молния |
- Ціна: 1 660 ₴





