




Великий армійський баул — рюкзак 100L Ukr military хакі
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Великий армійський баул — рюкзак циліндричної форми на 100 літрів Ukr military хакі
Сумка-баул чудово підійде для переміщення великої кількості об'ємних вантажів або речей.
Опис товару:
Виготовлена з міцного матеріалу.
Одне містке відділення закривається на змійки та накривається невеликим клапаном на липучках.
Всередині розташована одна велика кишеня на блискавці.
Дві регульовані лямки для носіння як рюкзак.
На бічній поверхні баула розташована ручка з нейлону.
Характеристики:
Матеріал: нейлон Оксфорд.
Колір: хакі.
Розміри (ШхВхГ): 75х42х42.
Об'єм: 100 л.
Вага: 1100 г.
Виробник: Ukr military, Україна.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Власне виробництво |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість лямок | 2 |
| Матеріал | Оксфорд |
| Об`єм | 100 л |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Хакі |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 75 см |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 42 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 42 |
| Глибина (1) | 42 |
| Замок | Немає |
| Замок (1) | Немає |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Призначення | Унісекс |
| Призначення (1) | Унісекс |
| Наявність коліс | Без коліс |
| Наявність коліс (1) | Без коліс |
| Плечовий ремінь | Немає |
| Розмір | Гігант |
| Розмір (1) | Гігант |
| Регулювання розміру | Немає |
| Телескопічна ручка | Немає |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | Дорожня сумка |
| Форма | Циліндрична |
- Ціна: 1 360 ₴






