




Сумка, органайзер для мам із фіксацією на дитячу коляску
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка, органайзер для мам із фіксацією на дитячу коляску 4496556148178
Опис товару:
Ви можете взяти із собою багато речей, які Вам знадобляться під час виходу з дому, наприклад, серветки, телефон, дитячі іграшки, підгузки або пляшечки з молоком і напої.
Органайзер дуже місткий, основне відділення закривається клапаном на липучці. Усередині дві кишеньки для пляшечок, одна кишеня на блискавці.
Спереду є кишеня для телефона,
Має дві кишені для пляшок або інших предметів, а всередині сітчаста кишеня на блискавці.
Сумку дуже легко чистити, досить протерти її вологою ганчіркою або випрати під проточною водою.
Встановлення дуже просте, лямки застібаються на липучки, досить їх зачепити.
У комплекті є знімний ремінь через плече, завдяки чому сумку можна носити на плечі як невелику жіночу сумочку.
Характеристики:
Матеріал: високоякісний нейлон, підкладка з поліестеру, стійкого до забруднень і пошкоджень.
Колір: синій.
Розміри: 30 см х 15 см х 10.
Вага, г: 115,
Виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 150 мм |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 100 мм |
| Жорсткість | М'яка |
| Плечовий ремінь | Так |
| Тип сумки | Конверт |
| Підкладка | Так |
| Ручки | Немає |
| Стиль | Casual |
| Тип застежки | Липучка |
| Розмір | Середній |
| Матеріал | Нейлон |
| Довжина | 300 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина (1) | 300 |
| Пол1 | Жіночий |
| Розмір (1) | Середній |
| Тип | Сумка міська |
| Тип сумки (1) | Конверт |
- Ціна: 450 ₴



