

Ділова сумка для ноутбука 15,6" Inspirion чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Офісна сумка для ноутбука 15,6" Inspirion чорна
Опис товару:
Багатофункціональна сумка на відділення.
У першому відділенні розташований відділ для ноутбука 15,6 дюйма та тра відкритих кишенька для дрібних предметів.
Друге відділення з органайзером (велика кишеня, вісім кишеньок для візиток, невелика кишенька на липучці, одна прозора кишенька, дві петлі для ручок.
Передні кишені застібається на липучку.
Дві ручки середньої довжини.
Петля для фіксації сумки на ручку валізи на тильному боці сумки.
Прозора кишенька для адресної бірки на тильній стороні сумки.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 40 x 30 x 13 мм.
Вага: 640 г.
Виробник: Inspirion, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 2 |
| Кріплення на візок | Так |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 640 г |
| Висота | 300 мм |
| Глибина | 130 мм |
| Ширина | 400 мм |
- Ціна: 595 ₴

