




Дитячий рюкзак для дошкільника Капітан Америка синій
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий рюкзак для дошкільника Капітан Америка синій 5905204481561
Опис товару:
Рюкзак місткий, обладнаний двома відділеннями, що застібаються на блискавку.
В основному відділенні є відкрита кишеня.
З боків рюкзака є еластичні кишені, наприклад, для пляшки з водою або парасольки, телефона.
М'які та регульовані лямки рюкзака.
Рюкзак можна носити й у руці, зверху є ручка.
Характеристики:
Матеріал: полиэстер.
Розміри, см: 23 х 30 х 12
Об'єм, л: 7.
Виробник: Edibazzar, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 30 см |
| Глибина | 12 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 7 л |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Ширина | 23 см |
| Тип | Міський |
| Стать | Чоловіча |
| Вікова група | Дитяча |
- Ціна: 585 ₴




