




Сумка чоловіча наплічна, планшетка Lanpad сіра
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка чоловіча наплічна Lanpad сіра
Раді представити до вашої уваги сумку для чоловіків. Такий аксесуар чудово підійде для міста, для роботи або для дороги. Містить усі ваші необхідні речі та завжди буде в будь-який час під рукою.
Опис товару:
Чоловіча сумка Lanpad.
Два відділення, закриваються на блискавку.
Усередині відділень є кишеня на блискавці та відкрита кишеня.
На фасаді є кишені на блискавці.
На зворотному боці є кріплення на пояс.
У комплекті регульований плечовий ремінь.
Характеристики:
Матеріал: нейлон.
Колір: сірий.
Розміри: 16*20*10 см.
Виробник: Lanpad.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 200 мм |
| Довжина | 160 мм |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Підкладка | Так |
| Розмір | Малий |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Стиль | Молодіжний |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип сумки | Месенджер/Поштова |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 100 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Lanpad |
| Підлога | Чоловічий |
- Ціна: 395 ₴



