




Міський рюкзак Likado чорний на 11л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Likado чорний на 11л L056 black
Опис товару:
Рюкзак має одне основне відділення на блискавці.
Усередині розміщений відділ для ноутбука 14,1 дюйма та сітчаста кишеня на блискавці.
Горизонтальна та вертикальна кишеня на блискавці на лицьовій стороні рюкзака.
Зручні регульовані плечові лямки.
Характеристики:
Розміри, см: 30х41х9.
Колір: чорний.
Матеріал: поліестер.
Виробник: Likado, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 41 см |
| Глибина | 9 см |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 11 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 30 см |
- Ціна: 695 ₴



