


Сумка для ноутбука 15,6-16 дюймів Sumdex червона з сірим
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6-16 дюймів Sumdex PON-301RD червона з сірим
Стильна та містка сумка з відділом для ноутбука до 16 дюймів. Всередині розташована основна кишеня для ноутбука, а також відділи для: ручок, олівців, візиток, телефону, блоку живлення, мишки та іншого. Мінімалістичний та витриманий дизайн. Кишеня для аксесуарів на передній частині сумки, дозволить розмістити письмове приладдя, блокнот і т.д.
Опис товару:
Легка сумка для ноутбука із вертикальним завантаженням.
Одне основне відділення на блискавці. Всередині ремінець фіксатор для ноутбука, одна відкрита кишеня.
На передньому боці кишеня.
Зручна ручка.
Знімний ремінь на плече.
Діагональ ноутбука: 16 дюймів.
Характеристики:
Матеріал: поліестер, нейлон.
Зовнішні розміри, див: 41,3*31,1*6,4.
Виробник: Sumdex.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sumdex |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 16" |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 311 мм |
| Глибина | 64 мм |
| Ширина | 413 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | Sumdex |
- Ціна: 850 ₴

