




Дорожня косметичка Ecarla чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дорожня косметичка Ecarla чорна KS34WZ3
Опис товару:
Косметичка виготовлена з міцного матеріалу з водовідштовхувальними властивостями.
Закривається на блискавку та накривається клапаном на двох липучках.
Пластиковий гачок дає змогу підвісити сумку для більшої зручності користування.
Усередині косметички розташована поліетиленова кишеня на блискавці, дві кишені на блискавці (одна з яких сітчаста), чотири відкриті кишені (дві з яких сітчастих), дві петлі для фіксації аксесуарів.
Ручка-петля для підвішування або транспортування в руці.
Характеристики:
Об'єм, л: 3.
Вага, кг: 0.130.
Розміри, см: 23х19х8.
Матеріал: поліестер.
Колір: чорний.
Призначення: для ванного приладдя та косметики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Eleca |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.13 г |
| Висота | 23 мм |
| Глибина | 8 мм |
| Дзеркало в комплекті | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Текстиль |
| Петелька для підвішування | Так |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Стать | Унісекс |
| Ручки | Одна |
| Стан | Новий |
| Тип | Косметичка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 19 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Розмір | Середній |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 495 ₴

