




Тактична сумка-слінг Survival мультикам
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактична сумка-слінг Survival мультикам ST127S multicam
Опис:
Функціонально зручна модель завдяки великій кількості відділень, що дає змогу легко розмістити всі Ваші речі.
Має одне основне відділення на блискавці. Усередині розташована відкрита кишеня.
Дві кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Нейлонові петлі Molle для підвішування додаткових аксесуарів на лицьовій стороні.
Сітчаста кишеня на бічній поверхні сумки.
Дві нейлонові петлі для підвішування додаткових аксесуарів на бічній поверхні сумки.
Регульований ремінь, який можна носити як на правий бік, так і на ліву завдяки карабіну.
Панель для емблем на липучці у верхній частині сумки.
Характеристики:
Матеріал: 600 Ден Оксфорд
Розміри: 24*16*8 (товщина з передньою кишенею 11 см).
Вага: 250 г.
Колір: мультикам.
Виробник: Edibazzar, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.25 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Оксфорд |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Бежевий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 24 см |
| Довжина | 16 см |
| Ширина | 8 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Жорсткість | М'яка |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Да |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Немає |
| Стан | Нове |
| Тип застежки | Молния |
| Тип застежки (1) | Молния |
| Тип сумки | Сумка-слінг |
| Тип сумки (1) | Сумка-слінг |
| Візерунки та принти (1) | Мультикам |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 695 ₴


