




Сумка для ноутбука 14,1 дюймів Professional чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 14,1 дюймів Professional чорна S780L 10
Опис:
Сумка закривається на блискавці.
Усередині розташоване відділення для ноутбука 14.1" з ремінцем-фіксатором на кнопці, відділ для документів формату А4, дві відкриті кишені, дві петлі для ручок, прозора кишенька для візиток.
На фронтальній стороні розташована кишеня, що дасть змогу розмістити особисті речі.
Дві тканинні ручки з металевими стрижнями всередині.
Характеристика:
Матеріал: нейлон.
Розміри (ШxВxГ): 37 х 28 х 7 см
Колір: чорний.
Вага: 415 г.
Виробник: Professional, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 415 г |
| Висота | 280 мм |
| Глибина | 70 мм |
| Ширина | 370 мм |
- Ціна: 265 ₴






