




Сумка для нетбука 12 дюймів Professional червона
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для нетбука 12 дюймів Professional червона S924 24
Опис сумки:
Відділ для нетбука 10,1-12 дюймів на липучці.
Матеріали: поліестер, штучна шкіра.
2 зовнішні кишені на магніті на передній стінці.
2 зовнішні кишені на задній стінці.
Відділ для документів формату А4.
Внутрішня кишеня на блискавці.
Регульований знімний ремінь через плече.
Відділення для візитівок, кредитних карток.
Відділення для мобільного телефона.
Відділення для ручок.
Характеристики:
Артикул: S924.24.
Матеріал: поліестер, штучна шкіра.
Розміри: 32,5х29х8 см.
Виробник: Professional, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Professional |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 12,1" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Жіноча |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Так |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Червоний |
| Розміри | |
| Висота | 290 мм |
| Глибина | 80 мм |
| Ширина | 325 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 80 мм |
| Довжина (1) | 80 |
| Жорсткість | Середньої жорсткості |
| Підкладка | Да |
| Розмір | Середній |
| Розмір (1) | Середній |
| Ручки | Дві |
| Стиль | Універсальний |
| Тип сумки | Месенджер/Поштовий |
| Тип сумки (1) | Месенджер/Пощова |
| Форма | Прямокутна |
- Ціна: 750 ₴




