




Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Dynabook Essential чорна
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка для ноутбука 15,6 дюймів Dynabook Essential чорна PX2011E
Опис товару:
Виготовлена з міцної синтетичної тканини з водовідштовхувальними властивостями.
Сумка має тонкий Slim-дизайн.
Одне основне відділення для ноутбука 15,6 дюймів закривається на блискавку.
На лицьовій стороні розташована кишеня на блискавці. Усередині розміщена одна відкрита кишенька та дві петлі для ручок.
Дві зручні ручки.
Знімний ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 300D.
Колір: чорний.
Підходить для ноутбуків до: 15,6".
Зовнішні розміри (ШхВхГ): 402 х 35 х 276 мм.
Вага: 370 г.
Виробник: Dynabook, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dyna |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Вага | 370 г |
| Висота | 276 мм |
| Глибина | 35 мм |
| Ширина | 402 мм |
- Ціна: 695 ₴




