




Сумка ноутбука 14,1 дюйма Halfar біла
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сумка ноутбука 14,1 дюйма Halfar біла SW53 white
Опис товару:
Призначена для транспортування ноутбука з діагоналлю екрана 14,1 дюйма.
Виготовлена з міцного поліестеру.
Сумка не має внутрішньої підкладки.
Одне основне відділення на блискавці.
Усередині розміщений відділ для документів формату А4.
На передній стінці сумки розташоване додаткове відділення. Усередині розташована невелика кишенька та дві петлі для ручок.
Дві ручки середньої довжини зі штучної шкіри.
Знімний регульований ремінь через плече.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Зовнішні розміри: 30 х 38 х 8 см.
Вага: 0,37 кг.
Підходить для ноутбуків 14,1 дюймів.
Виробник: Halfar, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Кріплення на візок | Ні |
| Кількість відділень | 1 |
| Плечовий ремінь | Так |
| Діагональ екрана ноутбука | 14,1" |
| Страхувальний ремінець | Ні |
| Матеріал | Поліестер |
| Стать | Унісекс |
| Тип | Сумка |
| Тип застежки | Блискавка |
| Розміри | |
| Висота | 300 мм |
| Ширина | 380 мм |
| Вага | 370 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина | 80 |
- Ціна: 395 ₴






