




Спортивна сумка Reebok Sport Act Core M Grip рожева на 35л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Спортивна сумка Reebok Sport Act Core M Grip рожева на 35л FQ5298 pink
Опис товару:
Сумка виготовлена з міцного полиэстера.
На лицьовій стороні логотип виробника Reebok.
Одне основне відділення на блискавці.
На одній бічній поверхні сумки розташована кишеня на змійці.
Дві ручки середньої довжини.
Незнімний регульований плечовий ремінь.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Колір: рожевий.
Розмір см (ШхВхГ): 52х26.5х26.5.
Об'єм л: 35.
Вага: 320 г.
Виробник: Reebok.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reebok |
| Країна виробник | Індонезія |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| Призначення | Для жінок |
| Розмір | Середній |
| Стан | Новий |
| Форма | Прямокутна |
| Колір | Рожевий |
| Розміри | |
| Вага | 320 г |
| Висота | 26.5 см |
| Глибина | 26.5 см |
| Об`єм | 35 л |
| Ширина | 52 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Плечовий ремінь | Да |
| Тип (1) | Сумка |
| Тип сумки | спортивна сумка |
- Ціна: 1 199 ₴





