




Міський рюкзак Utendors синій на 13л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Міський рюкзак Utendors синій на 13л UT2FBP20NG11
Опис товару:
Рюкзак виготовлений у сучасному молодіжному стилі.
Рюкзак складається в маленьку сумочку, яка утворюється вивертанням внутрішнього кишені навиворіт.
Основне відділення закривається на блискавці.
Дві сітчасті кишені на бічних поверхнях рюкзака.
Еластична стяжка на лицьовій стороні рюкзака для фіксації додаткових аксесуарів.
Регульовані лямки рюкзака із сітчастими вставками.
Характеристика:
Матеріал: поліестер.
Розміри: 44,5 х 29 х 13,5 см (В х Ш х Г).
Розмір у складеному вигляді: 21х19х5 см.
Об'єм: 13 л.
Вага: около 260 г.
Максимальна вантажність: 5 кг.
Колір: синій із помаранчевим.
Виробник: Utendors, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Utena |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 260 г |
| Вікова група | Доросла |
| Висота | 44.5 см |
| Глибина | 13.5 см |
| Максимальне навантаження | 5 кг |
| Матеріал | Поліестер |
| Об`єм | 13 л |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Міський |
| Колір | Синій |
| Ширина | 29 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип парасольки | Складной |
| Тип рюкзака | Міські |
- Ціна: 550 ₴






