


Жіноча сумка Corrida салатова
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Жіноча сумка Corrida салатова MT2110GR
Опис товару:
Corrida MT2110 — це 15,6-дюймова сумка для ноутбука, що поєднує в собі функціональність, довговічність і стиль. Додатковий вхід на блискавці в відділення для ноутбука забезпечує виключно швидкий доступ до ноутбука. Сконструйований у такий спосіб комп'ютерний відсік забезпечує максимальну безпеку, а м'яке обшиття бічних стінок захищає від ударів і подряпин.
Крім того, Corrida обладнана спеціальною липучкою, що дає змогу повісити валізу на висувну ручку. Ця властивість у поєднанні з легкою конструкцією забезпечує комфорт під час носіння та робить MT2110 ідеальним пристроєм для подорожей.
Матеріал, з якого виготовлена Corrida , не тільки міцний, але й стійкий до різних погодних умов, завдяки чому сумка ідеально підійде для повсякденного використання та слугуватиме довго.
Одне основне відділення, яке закривається клапаном на двох липучках. Усередині розташоване відділення для ноутбука 15,6 дюйма з ремінцем на липучці для надійної фіксації пристрою.
Незнімний ремінь через плече регулюється липучкою.
Характеристики:
Матеріал: нейлон 1068D.
Для комп'ютерів із максимальними розмірами до 380x255x40 мм.
Розміри: 400x290x90 мм
Вага: 490 г.
Виробник: Corrida, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Corrado |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 290 мм |
| Матеріал | Нейлон |
| Плечовий ремінь | Так |
| Стан | Новий |
| Тип застежки | Клапан (flap) |
| Колір | Салатний |
| Ширина | 400 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 490 г |
| Вага (1) | 490 |
| Глибина | 90.0 |
| Глибина (1) | 90 |
| Діагональ екрана ноутбука | 15,6" |
| Діагональ екрана ноутбука (1) | 15,6" |
| Кількість відділень | 1 |
| Кріплення на візок | Да |
| Підлога | Жіночий |
| Пол (1) | Жіночий |
| Страхувальний ремінець | Да |
| Тип | Сумка |
| Тип (1) | Сумка |
- Ціна: 650 ₴

