

Пластикова валіза Horoso чорний на 85л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пластикова валіза Horoso чорний на 85л S10702S black
Опис товару:
Валіза має два відділення
Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній і бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на змійці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: полікарбонат.
Колір: чорний.
Розмір: 74х50х30 см.
Об'єм: 85,7 л.
Країна реєстрації бренда: Horoso, Україна.
Країна-виробник: Китай.
Відео щодо товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoso |
| Країна виробник | Китай |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Великий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 74 см |
| Глибина | 30 см |
| Об`єм | 85.7 л |
| Ширина | 50 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | блискавка та кодовий замок TSA |
- Ціна: 2 995 ₴

