

Мала валіза Horoso чорний на 36л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Мала валіза Horoso чорний на 36л S10712S black
Опис товару:
Валіза має два відділення
Модель обладнана спареними колесами, що обертаються на 360°.
Висувна телескопічна, алюмінієва ручка.
Дві ручки у верхній і бічній частині валізи для транспортування у вертикальному та горизонтальному положенні.
Валіза має текстильну перегородку на змійці, яка розділяє внутрішній простір на два основні відділення, перегородка має сітчасту кишеню на блискавці.
Еластичні компресійні ремені на фастексі призначені для фіксації речей усередині валізи.
Внутрішня підкладка на блискавці.
Характеристики:
Матеріал: полікарбонат.
Колір: чорний.
Розмір: 55х35х20 см.
Об'єм: 36 л.
Країна реєстрації бренда: Horoso, Україна.
Країна-виробник: Китай.
Відео щодо товару:
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoso |
| Країна виробник | Китай |
| Замок | Кодовий вбудований |
| Кількість відділень | 1 |
| Кількість відділень на блискавці | 1 |
| Матеріал | Полікарбонат |
| Призначення | Унісекс |
| Наявність коліс | 4 колеса |
| Плечовий ремінь | Ні |
| Розмір | Малий |
| Регулювання розміру | Ні |
| Стан | Новий |
| Телескопічна ручка | Так |
| Тип | Валіза |
| Колір | Чорний |
| Розміри | |
| Висота | 55 см |
| Глибина | 20 см |
| Об`єм | 36 л |
| Ширина | 35 см |
- Ціна: 1 795 ₴

