


Кошик для покупок Тopmove на 26л
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кошик для покупок Тopmove на 26л 100336551
Опис товару:
Легка та міцна алюмінієва рама зі світловідбивним текстильним покриттям.
Висока несна здатність завдяки внутрішнім складаним кронштейнам і посиленню дна.
Защіпна ручка для перенесення з м'якою профільною накладкою.
Внутрішня кишеня на блискавці.
Дно з ніжками для зберігання.
Складається для економії місця.
Характеристики:
Матеріал: поліестер.
Колір: сріблястий.
Розміри сторони сумки: 48 x 28 x 26 см.
Об'єм: 26 л.
Вага: 920 г.
Вантажопідіймальність: 25 кг.
Виробник: Topmove, Німеччина.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | TOPMOVE |
| Країна виробник | Німеччина |
| Вага | 920 г |
| Висота | 260 мм |
| Глибина | 280 мм |
| Кількість відділень | 1 |
| Об`єм | 26 л |
| Підкладка | Так |
| Стан | Новий |
| Тип | Сумка для покупок |
| Тип застежки | Блискавка |
| Тип тканини | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Ширина | 480 мм |
| Ергономічні ручки | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Замок (1) | Молния |
| Кількість відділень на змійці | 1 |
| Матеріал (1) | Полиэстер |
| Призначення (1) | Універсальні |
- Ціна: 695 ₴

