




Тактична сумка Edibazzar койот
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тактична сумка Edibazzar койот 3058527337069
Опис виробу:
Містка поясна сумка.
Виготовлена з міцного прогумованого поліестеру.
Одне містке основне відділення на блискавці. Усередині розташована відкрита кишеня.
Три кишені на блискавці на лицьовій стороні сумки.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Еластична стяжка для фіксації додаткових аксесуарів у верхній частині сумки.
Нейлонові ремінці для фіксації додаткових аксесуарів на бічних поверхнях сумки.
Міцний регульований поясний ремінь на фастексі.
Спереду пришита панель Velcro.
Характеристики:
Матеріал: поліестер 600 Ден.
Ширина основної кишені: 20 см.
Висота: 15 см.
Глибина: 5-13 см.
Довжина ременя: від 61 см до 132 см (регулюється).
Вага: 310 г.
Цвет: койот.
Виробник: Edibazzar, Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | No brand |
| Країна виробник | Китай |
| Вага | 0.31 кг |
| Кількість лямок | 1 |
| Матеріал | Поліестер |
| За типом конструкції | М'який |
| Колір | Койот |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 15 см |
| Довжина | 32 см |
| Ширина | 13 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Расцветка | Однотонна |
| Тип (1) | Сумка на пояс |
- Ціна: 799 ₴






