



Чоловіча поясна сумка, бананка Lanpad чорний
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чоловіча сумка на пояс, бананка Lanpad LAN4100 black
Зручна на пояс із міцного матеріалу, що поєднує в собі стиль і комфорт, чудово комбінується з різними стилями одягу.
Опис товару:
Два великі відділення закриваються на блискавку.
Усередині одного відділення розташована кишеня на блискавці.
На фасаді розташовані дві кишені на блискавці.
Кишеня на блискавці на тильній стороні сумки.
Регульований поясний ремінь завширшки 4 см.
Характеристика:
Матеріал: нейлон.
Колір: чорний.
Розмір (см.) 26*14*4.
Країна-виробник: Китай.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Lanpad |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 14 см |
| Довжина | 26 см |
| Кількість відділень | 1 |
| Матеріал | Нейлон |
| Призначення | Для повсякденного носіння |
| Підкладка | Так |
| Стать | Чоловіча |
| Стан | Новий |
| Товщина | 4 см |
| Колір | Чорний |
- Ціна: 375 ₴

